Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 14.12.2018, 22:08

Меню сайту
Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Категорії розділу
Мої статті [1]
dnz [80]
методична робота [21]
Нормативно-правова база [5]
Сторінка психолога [16]
З досвіду роботи [3]
Атестація вчителя [1]
Зовнішнє незалежне оцінювання [5]
Інформація для батьків [4]
Інформація для учнів [2]
Безпека життєдіяльності [3]
Фінансова звітність [10]
Бібліотека [5]
Гурткова робота [9]
Інформація про школу [16]
Педагогічна рада [5]
ДНЗ "Ялинка" [14]
Консультативний центр [6]
Сторінка для батьків [6]
Патріотичне виховання [5]
Гармонія руху [4]
Екологічне виховання [5]
Літнє оздоровлення [7]
Тиждень безпеки [6]
Гурткова робота [4]
Наше опитування
Чи варто оцінювати школи за результатами ЗНО?
Всього відповідей: 12
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Літнє оздоровлення

Звіт про літнє оздоровлення дітей в ДНЗ "Ялинка" в 2018 р.
Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 08.05.2018 № 343-ОД «Про проведення обласного огляду-конкурсу найкращу організацію оздоровлення улітку в закладах дошкільної освіти у 2018 році», з метою збереження і зміцнення фізичного здоров'я дитини дошкільного віку, забезпечення змістовного літнього відпочинку та оздоровлення дітей дошкільного віку у Некрасівському НВК ЗДО «Ялинка» була проведена оздоровча програма.
В літній період (з 28.05.18р. по 15.06.18 р.) оздоровлювалось 25 дітей.
Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи дошкільного навчального закладу, тому колективом нашого дитсадка прикладено максимум зусиль для того, щоб дитяче дозвілля у цей період було змістовним, веселим та цікавим. Протягом оздоровчого періоду перед дошкільним закладом поставлено важливу мету – створити умови для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності. З огляду на це всі працівники дошкільного закладу спрямували свої зусилля на розв’язання важливих завдань. Зокрема:
• дотримуватися розпорядку дня, враховуючи чергування фізичних та психічних навантажень і відпочинку, забезпечувати максимальне перебування на свіжому повітрі, відповідну тривалість сну для дітей відповідної вікової категорії;
• проводити санітарно-гігієнічні процедури, дотримуючись санітарно-гігієнічних норм;
• забезпечувати достатню рухову активність дітей впродовж дня;
• організовувати збалансоване, збагачене вітамінами харчування та раціональний питний режим.
Освітні завдання роботи дошкільного закладу в оздоровчий період виконано:
1. Забезпечено сприятливі умови для зміцнення здоров’я дітей шляхом використання здоров´язбережувальних технологій, продовжено формувати валеологічний світогляд.
2. Дотримувався розпорядку дня, враховуючи чергування фізичних, психічних навантажень та відпочинку. Забезпечувалось максимальне перебування на свіжому повітрі, достатню рухову активність дітей.
3. Проводились загартувальні процедури, дотримуючись санітарно-гігієнічних норм.
4. Закріплювались та розширювались уявлення дітей про навколишній світ, розвивалось зв’язне мовлення, творчі здібності.
На літній період дошкільний заклад переведено на літній режим роботи: навчально-виховний процес розвантажено, перевага надавалася заняттям художньо-естетичного, мовленнєвого, еколого-природничого, валеологічного та фізкультурно – оздоровчого напрямку; забезпечувався активний руховий режим дітей протягом дня; посилено роботу щодо проведення фізкультурно – оздоровчих та лікувально-профілактичних заходів.
Не залишилась поза увагою і трудова діяльність дітей. Разом з вихователем малюки працювали в квітнику та на городі ; мали змогу бачити результати своєї праці та радіти їм.
З метою ознайомлення дітей з історією, сьогоденням та природою рідного краю вихователі проводили прогулянки з дітьми вулицями села, до бібліотеки, до парку та пам’ятника загиблим воїнам. Все почуте і побачене дітьми під час таких прогулянок знаходило відображення в продуктивних видах дитячої діяльності: малюванні, аплікації, ліпленні.
Для підвищення художніх здібностей, артистичних талантів дітей були проведені флеш-моб, дефіле в паперовому одязі. Діти поринули в світ карнавалу.
Особливу увагу приділили розвиткові фізичних якостей дітей, оздоровленню. Були проведені піші прогулянки, загартовуючі процедури згідно з планом.
 
 
Категорія: Літнє оздоровлення | Додав: nekrasove (27.09.2018)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Корисні посилання

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz